380LX181M550A032
MFR.Part #
380LX181M550A032
JLCPCB Part #
C6387183
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 1.026Ω@120Hz 10mm 180uF 3000hrs@85℃ 35mm 35mm 550V 880mA@120Hz ±20% Plugin,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS