MBR20150FCT
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
MBR20150FCT
JLCPCB Part #
C698880
Package
TO-220F
Description
1 Pair Common Cathode 100uA@150V 150V 20A 850mV@10A TO-220F Schottky Diodes ROHS