MBR30200CT
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
MBR30200CT
JLCPCB Part #
C698801
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 100uA@200V 200V 250A 30A 900mV@15A TO-220 Schottky Diodes ROHS