MBR20200CT
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
MBR20200CT
JLCPCB Part #
C698795
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 150A 200V 20A 900mV@10A TO-220 Schottky Diodes ROHS