MBR20150CT
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
MBR20150CT
JLCPCB Part #
C698793
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 100uA@150V 150A 150V 20A 850mV@10A TO-220 Schottky Diodes ROHS