171153J400D-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
171153J400D-F
JLCPCB Part #
C6366599
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 15nF 220V、400V ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS