157LBB450M2CE
MFR.Part #
157LBB450M2CE
JLCPCB Part #
C6365336
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1.28A@120Hz 1.65786Ω@120Hz 10mm 150uF 25mm 3000hrs@85℃ 35mm 450V ±20% Plugin,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS