ZA048MASU2
MFR.Part #
ZA048MASU2
Description
-30℃~+65℃ 28V~48V 3.3kHz 30.74mm 56.75mm 75dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS