CMFA104F4150HANT
MFR.Part #
CMFA104F4150HANT
JLCPCB Part #
C71448
Description
-40℃~+120℃ 0.8mm 0.95mm 1.6mm 100kΩ 4150K ±1% ±3% 0603 NTC Thermistors ROHS