JK-NSMD035-30V
Extended
Manufacturer
Jinrui Electronic Materials Co.
MFR.Part #
JK-NSMD035-30V
JLCPCB Part #
C692147
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.2mm 1.5Ω 1.8mm 100ms 250mΩ 3.5mm 30V 350mA 40A 600mW 750mA 1206 Resettable Fuses ROHS