HPD-40N16PET00-32
Extended
Manufacturer
Peerless by Tymphany
MFR.Part #
HPD-40N16PET00-32
Description
10mW 20Hz~20kHz 32.9Ω 40mm 7.5mm 81.8Hz Electromagnetic - Speakers ROHS