REC10-2412SRWZ/H2/A/M/SMD
Extended
MFR.Part #
REC10-2412SRWZ/H2/A/M/SMD
JLCPCB Part #
C6264755
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1 10W 12V 2kV 833mA 85% 9V~36V SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS