PSR10N08AK
Extended
Manufacturer
Mallory Sonalert Products Inc
MFR.Part #
PSR10N08AK
Description
1.2kHz 1.2kHz~20kHz 10mm 2.9mm 300mW 8Ω Electromagnetic - Speakers ROHS