PM-1000B150
Extended
Manufacturer
Furuno (Kaga Electronics USA)
MFR.Part #
PM-1000B150
JLCPCB Part #
C6251709
Package
SIP,11.5x9mm
Description
1 15V 1A 20V~32V 97% SIP,11.5x9mm DC-DC Power Modules ROHS