PCT47/10BM
MFR.Part #
PCT47/10BM
JLCPCB Part #
C6251173
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 1Ω@100kHz 47uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS