PCT33/10CM
MFR.Part #
PCT33/10CM
JLCPCB Part #
C6251168
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω@100kHz 10V 33uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS