PB-12N23P-01Q
Extended
Manufacturer
Mallory Sonalert Products Inc
MFR.Part #
PB-12N23P-01Q
JLCPCB Part #
C6250459
Package
Plugin,D=12mm
Description
-20℃~+70℃ 1.25V~2.5V 10.2mm 12mm 2.3kHz 80dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Electromagnetic Plugin,D=12mm Buzzers ROHS