CFR0W4J0562A50
MFR.Part #
CFR0W4J0562A50
JLCPCB Part #
C70764
Description
250V 250mW 5.6kΩ Carbon Film Resistor ±450ppm/℃ ±5% 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS