MSE28MDD7
MFR.Part #
MSE28MDD7
JLCPCB Part #
C6231651
Package
Plugin,23x23mm
Description
-40℃~+65℃ 13.6mm 16V~28V 23mm 23mm 3.85kHz 75dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric Plugin,23x23mm Buzzers ROHS