SMB15J54CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMB15J54CA-TP
JLCPCB Part #
C6229708
Package
DO-214AA(SMB)
Description
54V 60V 87.1V TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS