MPX406K305R
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MPX406K305R
JLCPCB Part #
C6228004
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 40uF X2 ±10% Plugin,P=52.5mm Safety Capacitors ROHS