LRC30-101K-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
LRC30-101K-RC
JLCPCB Part #
C6217612
Package
1812
Description
100uH 190mA 2.2Ω ±10% 1812 Power Inductors ROHS