REC10-2412DRWZ/H2/A/M/SMD-R
Extended
MFR.Part #
REC10-2412DRWZ/H2/A/M/SMD-R
JLCPCB Part #
C6171918
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
10W 12V 2 2kV 416mA 85% 9V~36V SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS