CSM1Z-A5B2C3-40-18.0D18
MFR.Part #
CSM1Z-A5B2C3-40-18.0D18
JLCPCB Part #
C6157957
Description
-20℃~+70℃ 18MHz 18pF 40Ω ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS