QT49S-22.1184MAAJ-T
MFR.Part #
QT49S-22.1184MAAJ-T
JLCPCB Part #
C6156868
Description
-20℃~+70℃ 18pF 22.1184MHz 30Ω ±30ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS