CFR0W4J0302A50
MFR.Part #
CFR0W4J0302A50
JLCPCB Part #
C69882
Description
250V 250mW 3kΩ Carbon Film Resistor ±450ppm/℃ ±5% 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS