CFR0S2J0102A10
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
CFR0S2J0102A10
JLCPCB Part #
C69878
Package
Plugin,D3xL9mm
Description
1kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±450ppm/℃ ±5% 插件,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS