CFM100M240
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
CFM100M240
Description
-20℃~+70℃ 1 127mm 24V 26.67mm 4.2A 76.2mm 90V~264V 90kHz 91% Open type ±1% - DC-DC Power Modules ROHS