CA55D016K157TA
Extended
Manufacturer
Hunan Xiangyee in S&T
MFR.Part #
CA55D016K157TA
JLCPCB Part #
C6143551
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 150uF 16V 80mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS