PCT3.3/25CK
MFR.Part #
PCT3.3/25CK
JLCPCB Part #
C6142248
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 2.8Ω@100kHz 25V 3.3uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS