CFM40S120-CA
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
CFM40S120-CA
Description
12V 3.34A 66kHz 85% 90V~264V Open type ±1% - DC-DC Power Modules ROHS