CA55D025K686TA
Extended
Manufacturer
Hunan Xiangyee in S&T
MFR.Part #
CA55D025K686TA
JLCPCB Part #
C6138134
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 120mΩ 25V 68uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS