BZX84C43-TP
Extended
- Manufacturer
- MCC(Micro Commercial Components)
- MFR.Part #
- BZX84C43-TP
- JLCPCB Part #
- C6136727
- Package
- SOT-23
- Description
- 100nA@30.1V 150Ω 350mW 43V SOT-23 Zener Diodes ROHS