BZX84C39-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZX84C39-TP
JLCPCB Part #
C6136719
Package
SOT-23
Description
100nA@27.3V 130Ω 350mW 39V SOT-23 Zener Diodes ROHS