BZT52C2V4T-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZT52C2V4T-TP
JLCPCB Part #
C6136416
Package
SOD-523
Description
100Ω 2.4V 50uA@1V SOD-523 Zener Diodes ROHS