BZT52B13-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZT52B13-TP
JLCPCB Part #
C6136341
Package
SOD-123
Description
100nA@10V 13V 25Ω 410mW SOD-123 Zener Diodes ROHS