BLH356K122C114
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
BLH356K122C114
JLCPCB Part #
C6131961
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.2kV 35uF ±10% Plugin,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS