B2612UOUG20D000412U1930
Extended
Manufacturer
hongqiguang
MFR.Part #
B2612UOUG20D000412U1930
JLCPCB Part #
C6127166
Package
0606
Description
-40℃~+85℃ 1.6V~2.4V 20mA 45mcd~180mcd、71.5mcd~285mcd 567.5nm~579.5nm、620nm~650nm 573nm、639nm Discrete Diode Red, Yellow Green 0606 LED Indication - Discrete ROHS