CMP201209XD5R6MT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CMP201209XD5R6MT
JLCPCB Part #
C395017
Package
0805
Description
250mA 5.6uH 500mΩ Multilayer inductor ±20% 0805 Power Inductors ROHS