A-TB508-OQ23CV
MFR.Part #
A-TB508-OQ23CV
JLCPCB Part #
C6114313
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+115℃ 1 1x23P 20A 23 23P 300V 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS