A-TB381-OQ06CV
Extended
Manufacturer
Assmann WSW Components
MFR.Part #
A-TB381-OQ06CV
JLCPCB Part #
C6113997
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 10.5A 1x6P 3.81mm 300V 6 6P Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS