A-TB350-OQ10CH
Extended
Manufacturer
Assmann WSW Components
MFR.Part #
A-TB350-OQ10CH
JLCPCB Part #
C6113904
Package
Plugin
Description
-30℃~+105℃ 1 10 10A 10P 1x10P 3.5mm 300V Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS