A-TB508-OQ04CV
MFR.Part #
A-TB508-OQ04CV
JLCPCB Part #
C6109487
Description
-40℃~+115℃ 1 1x4P 20A 300V 4 4P 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS