A-TB381-OQ13CV
MFR.Part #
A-TB381-OQ13CV
JLCPCB Part #
C6109366
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 10.5A 13 13P 1x13P 3.81mm 300V Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS