824MKP275KH
MFR.Part #
824MKP275KH
JLCPCB Part #
C6106338
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 820nF X2 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS