86CNQ200
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
86CNQ200
Description
1 Pair Common Cathode 1.14V@40A 1.1mA@200V 200V 40A - Schottky Diodes ROHS