MND-04BZN2R2M-XB-RU
Extended
Manufacturer
MAGLAYERS USA,Inc
MFR.Part #
MND-04BZN2R2M-XB-RU
JLCPCB Part #
C6096803
Package
SMD,4x4mm
Description
2.2uH 38.7mΩ 5.5A 5.6A ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS