MMD-06EZ-5R6M-V1-RU
MFR.Part #
MMD-06EZ-5R6M-V1-RU
JLCPCB Part #
C6096462
Package
SMD,6.9x6.5mm
Description
34.4mΩ 5.6uH 6A 7A ±20% SMD,6.9x6.5mm Power Inductors ROHS