381LX123M050A452
MFR.Part #
381LX123M050A452
JLCPCB Part #
C6086665
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000uF 3000hrs@105℃ 35mm 4.5A@120Hz 45mm 50V ±20% Plugin,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS