380LX472M025H012
MFR.Part #
380LX472M025H012
JLCPCB Part #
C6086656
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 110mΩ@120Hz 2.4A@120Hz 22mm 25V 25mm 3000hrs@85℃ 4700uF ±20% Plugin,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS